Poznámka: články jsou již mnoho let staré, doba se posunula, mnoho věcí v nich doporučovaných je již dnes překonané - berte s rezervou!


Jak vydělat peníze na internetu

Člověk neustále slyší ze všech stran, jakej je ten net skvělej byznys, kolik se na tom dá trhnout prachů a to skoro bez práce. I vy byste si chtěli ukousnout z tohohle koláče něco pro sebe. Tady je teda pár tipů, jak si s pomocí Internetu trochu přilepšit.

Možná jste už někdy dostali nabídku, třeba emailem, nebo jste zahlédli nějaký odkaz. Obvykle vám nabízí snadný způsob jak rychle vydělat peníze bez práce a z pohodlí svého domova. Myslím, že v drtivé většině lze o těchto nabídkách říct

  • buď je to podvod
  • nebo to podvod není, ale vyděláte tak 15 haléřů za hodinu (i když je to z pohodlí vašeho domova)

Podvody jsou nejčastěji různě maskované pyramidy a letadla - kdy vám peníze neplatí ten, kdo vás "zaměstná" ale ten, koho "zaměstnáte" vy. Vzniká tak pyramida účastníků, v níž ti dole posílají svoje peníze těm nahoře. Pokud se zapojíte, spoléháte na to, že najdete dostatek dalších nešťastníků, kteří se zařadí pod vás. To se vám může ale také nemusí podařit, protože lidi už dneska nejsou zas tak blbí, aby do něčeho takového šli. Co se týče morálního aspektu - tak ten samozřejmě pokulhává. Je vidět, že kdyby se do hry zapojil každý, tak lidé, na které zbyde poslední patro pyramidy, nevydělají nic. Nevím, nakolik jsou podobné akce legální, tuším, že příliš ne.

Rada zní: pyramidy - ruce pryč.

Další výdělky jsou spojené s reklamou - dostáváte peníze za to, že klikáte na reklamy, popř. si je necháte zobrazovat v nějakém toolbaru apod. Tento způsob výdělků patří do druhé kategorie - protože když to nakonec spočítáte, zjistíte, že na svou vysněnou káru nebudete "makat" jako Brandon Walsh několik měsíců, ale spíš několik století. Na váš účet nenaskakují koruny, ale haléře. A s tím se moc vyžít nedá. Opět morální aspekt - typicky se tohohle zúčastníte přestože vás reklamy vůbec nezajímají a tak jste jako zákazník těm, co si reklamy zadávají, úplně k ničemu. V některých programech možná inzerenti vědí, jakým způsobem jsou jejich reklamy zobrazovány, ale někdy třeba ne - a vy je tak svým způsobem obíráte.

Rada ale zní: klikání na reklamy - nikam nevede.

Způsob který funguje

Ale pozor, na Internetu se vydělat dá, já jsem toho živoucím příkladem :o). Bohužel, není to bez práce ani příliš snadné a rychlé. Ale jde to. Internet je totiž skvělý zdroj informací a tak se díky němu můžete naučit to, co se vám pak bude dobře prodávat - v mém případě třeba programování. Webové stránky jsou hezký způsob, jak si vydělat nějaké peníze a něco se při tom naučit.

Statické stránky

Začátky jsou samozřejmě nejtěžší. Doporučuju začít se statickými stránkami - jejich tvorba není nic složitého a přitom na spoustu zadání úplně stačí. Na webu najdete nekonečné množství informací, jak takové stránky vytvářet. Ve skutečnosti ale stačí jeden jediný zdroj - pročtěte si stránku www.jakpsatweb.cz od začátku do konce, od shora dolů a tam a zpátky. Dá se to stihnout za pár dní/týdnů. K tvorbě se také bude hodit nějaký software - do začátku ale úplně stačí PSPad - český free editor vhodný právě pro psaní webových stránek.

Takto vybaveni jste připraveni zkusit nějaké weby naostro - můžete začít s osobním webem, školní stránkou nebo třeba stránkou sportovního oddílu. Získáte trochu cviku, bohužel žádné peníze. Je pomalu čas najít někoho, kdo by vám za práci zaplatil. Naštěstí webový byznys přímo kvete, každý den vzniká spousta nových firem, které potřebují prezentaci a na které vaše znalosti budou stačit. Bohužel, nikdo vás nezná, a tak se musíte podbízet. Představa, že někdo uvidí vaši nabídku na vašich osobních stránkách a ozve se vám, je dost naivní - v oboru je totiž obrovská konkurence, zákazníky přicházející z Internetu tak získají hlavně zavedená studia.

Proto bude asi lepší hledat zákazníky jinde - ze začátku hlavně v řadách příbuzných a známých:o). Nakonec se ale určitě najde někdo, kdo bude mít zájem.

Grafika

Pokud nejste nadaní pro počítačovou grafiku a kreslení, může se to zdát při tvorbě webu jako problém. Především - webové stránky jsou hodně o grafice, grafiku se (narozdíl od html) nenaučíte za pár dní, ale pokud nemáte vlohy, tak se ji pravděpodobně nenaučíte nikdy. Navíc na dobrou grafiku potřebujete dobré softwarové vybavení - a to je drahé.

Na základní práci s grafikou vám budou stačit free nástroje, třeba:

  • Paint .NET je jednoduchý editor, který ale zvládá nejrůznější formáty, průhlednost a práci ve více vrstvách. Nesnaží se konkurovat Photoshopu, ale na spoustu snazších úkolů stačí.
  • Gimp je původně linuxový grafický editor, který má mnohem víc funkcí a snaží se konkurovat Photoshopu (i když u profesionálů šanci asi nemá); já jsem si nějak nezvykl na jeho ovládání, ale třeba vám bude vyhovovat.

S těmito nástroji ale asi příliš dobrý layout nevytvoříte. Je tu ale dobrá zpráva - práci na grafice můžete nechat na někom, kdo to opravdu umí. Pokud se vám tedy nepodaří sehnat kamaráda grafika (což se vám pravděpodobně nepodaří, protože kamarádů, co umí HTML je mnohem víc, než těch, co umí kreslit), jsou tu možnosti, jak získat dobré grafické návrh zdarma - ve webových knihovnách, já znám tyhle dvě:

Najdete v nich spoustu hotových a často velice kvalitních šablon, které můžete na svých webech použít. Největší starost na tvorbě webu - grafika - tedy odpadá:o).

Dynamické stránky

Časem přijdete na to, že vám HTML už nestačí, chtělo by to nějaké dynamicky generované stránky. Určitě už jste slyšeli o PHP, možná je čas se na něj vrhnout. Internet opět překypuje spoustou informací, je jich ale tolik, že člověk neví, kde začít. Já tedy do začátku doporučuju nějakou knížku - já začínal s PHP a MySQL - hotová řešení, ta je na rozjezd opravdu dobrá a dostane vás do toho stavu, kdy už žádnou další knížku potřebovat nebudete a budou vám úplně stačit manuály.

Pokud se naučíte PHP, otevírá se vám nový svět - nejenže si můžete troufnout na větší a tedy i dražší zakázky, ale máte taky možnost nastoupit do nějakého týmu - protože těch je taky spousty a PHP programátory hledají pořád.

Po PHP můžete ještě zkusit ASP.NET nebo JSP a vrhnout se do světa velkého byznysu :o).

Připadá vám to celé jako pohádka?

No, ale ne - takto jsem skutečně postupoval já (kromě toho, že jsem nevěděl o knihovnách grafických návrhů a tak jsem se trápil s tvorbou vlastních, nijak zvlášť hezkých layoutů) - takže aspoň v některých případech uvedený návod funguje.

Na Internetu se vydělat dá - není to rychlé ani bez práce, ale jde to.

Ohodnoťte prosím užitečnost článku
43
 
2246
 
110
 
50
 
111
 
 
Vložit komentář:
 

  

 

Nepoužívejte žádné html ani texy značky, odřádkování se zachová. Pokud uvádíte zdrojový kód, můžete ho vložit mezi značky
<syntax jazyk="PHP">...</syntax>,
bude potom zformátován. Jako atribut můžete uvést PHP, C#, HTML, CSS a mnoho dalších.


opiste cislo Opište číslo:

 

15. 2. 2008 11:14:11
[1] (ash (ashlinux(at)atlas.cz)) www
Moc pekny clanek odpovědět
super clanek akorat odkaz www.jakspatweb.cz nefunguje, myslim se stranky se jmenuji www.jakpsatweb.cz.
15. 2. 2008 13:14:51
[2] (Trupik (jakub.maly(at)atlas.cz))
Re: Moc pekny clanek odpovědět
[1] Díky. Překlep jsem opravil.
15. 2. 2008 13:35:41
[3] (roman (rkosice(at)zoznam.sk)) www
to je zjednodušeny phlad odpovědět
až take lahke to nie je,je spusta blogerov a autorov webu čo sa im ledva naklady na webhosting,domenu a strateny čas vratili-uspešny si iba velky hrači s page rank min 4 a navčtevnovstou min 1000 unikatnych navstev denne a to nie jetake jednoduche ked webov,blogov ,chatov, for atd je viac pomaly ako uživatelov
15. 2. 2008 20:25:00
[4] (Trupík (jakub.maly(at)atlas.cz)) www
Re: to je zjednodušeny phlad odpovědět
[3] nikde jsem nenapsal, že je to lehké - naopak, je to spousta práce. A hlavně, vůbec jste mě nepochopil - já nikde nepíšu, že může každý vydělat balík tím, že si založí blog nebo fórum. Tím se uživí jen minimum lidí, obzvlášť v ČR.

Byla řeč o webových prezentacích a aplikacích na zakázku. Vypadá to, jako byste článek ani nečetl?

Můj blog nebyl prostředek k výdělku. Ale tím, jak jsem si psal redakční systém, naučil jsem se ASP.NET a další - a získal dostatek drzosti ucházet se o práci ve velké firmě. A hned první pracovní pohovor vyšel.
17. 2. 2008 13:31:04
[5] (roman (rkosice(at)zoznam.sk))
Re: Re: to je zjednodušeny phlad odpovědět
[4] gratulujem,som rad ked sa niekto snaži naučit niečo nove a prinesie mu to uspech ale na slovensku je to dost komplikovanejšie,prvorade su znamosti,potom školy,certifikaty-ked sa niekto niečo sam nauči nie je podstatne,ked na to nema prislušne papiere
2. 10. 2008 14:09:51
[6] (Jan Klempar (Jan.Klempar(at)gmail.com))
Dalsi mnohem lepsi sablony odpovědět
Už asi 3 roky umím celkem dost dobře PHP a nepovedlo se mi zatím najít žádnou firmu (tým) do které bych alespoň mohl napsat přihlášku nebo žádost. Co se týká šablon (templatů) tak mam mnohem lepší zdroje např : www.freewebtemplatess.com jinak je to zajímavý článek...hlavně to s tím klikáním atd. často jsem už dostal nabídku se zapojit a za týden klikání jsem měl jen pár centů.
5. 7. 2009 17:39:25
[7] (Carl114 (Tomas.Erlich(at)gmail.com)) www
Na rovinu odpovědět
Musím říct, že je to pěkný článek. Bohužel poněkud dlouhý a občas drobet nudný. Možná by stálo zato články psát trochu stručněji, či je obohatit o něco, co inspiruje k dalšímu čtení. Jinak nemám výhrady. První článek svého druhu, který jsem četl na internetu. Konečně něco na rovinu. Pěkný :)
22. 8. 2011 17:55:26
[8] (wlk89 (lukas.wolf(at)volny.cz))
můj web odpovědět
tak toto dělám po večerech "acewolf . xf . cz" jinak "www . fvcr . cz" (v adrsách odmazat mezery)
23. 9. 2011 15:05:19
[9] (Budha (playboy8621(at)seznam.cz))
chcete si vydělat 5 $ za kliknutí na reklamu ? odpovědět
poté jděte na stánku www.buxinc.com dejte register, vyplňte jméno, heslo a do kolonky Referrer napište Playboy86 poté Vaše jméno, musí být i přijmení (můžete si vymyslet)emailovou adresu, zemi a akceptujte podmínky
a můžete vydělávat
28. 9. 2011 15:30:39
[10] (Mike) www
Sledujte ;) odpovědět
Je to zajímave ale větší šance si něco vydělat je:http://en.20dollars2surf.com/?ref=428289

Koukněte a nebo moje webky ;)) http://strongbox.blog.cz/

Ale jinak zajímavé ;)
16. 10. 2011 19:41:24
[11] (Martina M. (martina1522(at)seznam.cz))
Klikání na reklamy odpovědět
Dobrý den, vyzkoušejte přivýdělek formou klikání na reklamy, nejedná se o vysoké částky, ale každá koruna se hodí! Registrujte se zdarma na adrese http://ukazreklamu.cz/?r=658103331 a žačněte vydělávat již dnes, nemůžete nic ztratit, jedině získat! Další možností přivýdělku je registrace na http://www.emailing.cz/registrace.php?ref=d254946d06a2bf437c996278e1b54650 kde Vám poté platí za pouhé přijímání reklamních e-mailů!Pro celou ČR
13. 1. 2012 18:09:50
[12] (ing. Tomáš Nerd (davisil(at)centrum.cz)) www
jak vydelat prachy rychle a efektivne odpovědět
staci se podivat na tuto stranku a registrovat se pak jenom pod sebe schanet dalsi lidi co se registrujou vy z toho budete mit penize a ti co to vymysleli budou mit balik takze nikdo neprodela ve je zdarma
http://signup.wazzub.info/?lrRef=9c7c7
16. 2. 2012 10:22:49
[13] (Chymmi (Chymmi5(at)gmail.com)) www
Jak vydělávat na internetu odpovědět
Pěkný článek, ale existuje více možností jak vydělávat na internetu - doporučuju http://jakvydelavatnainternetu.cz/
7. 3. 2012 15:07:31
[14] (dasa)
česká klikačka odpovědět
http://www.ukazreklamu.cz/?r=137509580
7. 3. 2012 15:12:12
[15] (dasa (dagmarnevrlkova(at)seznam.cz))
dárky za body odpovědět
sbírejte body a měnte je za dárky nebo peníze ,za měsíc se dá nasbírat až 500 bodů,peníze vám pošlou na váš účet za 3000bodů 300,-korun,dárky poštou na vaši adresu.katalog dárků se mění je v něm vždy něco nového.napište si na email pošlu vám pozvánku do tohoto programu.
25. 4. 2012 23:33:13
[16] (Mimozacek) www
Pěkný odpovědět
Pěkný článek, zase z trochu jiného úhlu. díky:)
17. 5. 2012 0:48:03
[17] (Monika (Monika1.0(at)seznam.cz)) www
snadný výdělek odpovědět
http://fr.20dollars2surf.com/?ref=580575
snadný vydělek pomocí reklam
18. 5. 2012 1:11:32
[18] (tom) www
http://www.ermail.cz/link/jCNCY7Va7CCjTNjmYNjcN2jXeXCXVcJe odpovědět
http://www.ermail.cz/link/jCNCY7Va7CCjTNjmYNjcN2jXeXCXVcJe
klikani na reklamy
jako bonus dostanete 100kč
dotaznik=20kč
a reklamy okolo 2kč
24. 5. 2012 10:28:11
[19] (dasa (dagmarnevrlkova(at)seznam.cz))
výdělek odpovědět
klikačka http://www.ukazreklamu.cz/?r=137509580 a tohle taky doporučuji http://goldenbiz.eu/index.php?ido2=125342
25. 5. 2012 2:41:28
[20] (Michal (Haluzakfest(at)seznam.cz))
Výdělek na zkoušku odpovědět
www.revolucni-prijem.cz/1AD10F
1. 6. 2012 6:29:05
[21] (Filip (Fildalsd(at)seznam.cz))
:) odpovědět
Ahoj,
je tu opravdu skvělá nabídka, pro ty, kteří si chtějí přijít NA SLUŠNÉ PENÍZE NEBO SI JEN TAK PŘILEPŠIT K PLATU bez velké námahy. Věnujte prosím pět minut kouknutím na tento odkaz a rozhodněte se sami. Já jsem tomu nikdy nevěřil a všechny spamery jsme posílal do prdele, ale tady jsem se přesvědčil, že opravdu vše funguje jak má a mohu vřele doporučit. Nemusíte kupovat nic, co nechcete, registrace Vás nic nestojí, je to česká firma, takže je detailně popsáno v našem jazyce a nikde nejsou žádné skulinky, kterými by Vás chtěl někdo oškubat.
Podrobný popis a popřípadě registrace do systému zde :) http://goldenbiz.eu/index.php?ido2=127611
Děkuji za Váš čas a přeji hezký den :)
5. 7. 2012 15:29:39
[22] (CJNERO (jan.sim773(at)gmail.com))
Jak vydělat na netu? odpovědět
Zdravim, nedávno jsem založil stránku na FB o tom jak rychle a spolehlivě vydělat na netu. Všechno tam mám sám ověřený. Každý den tam přibyde min. jedna dobrá stránka. Prosím dejte mi LIKE a ZDÍLEJTE! https://www.facebook.com/JakRychleVydelatNaNetu
Děkuji
27. 7. 2012 11:27:27
[23] (Komanc (hammerlepetr(at)seznam.cz))
Slušný zůsob na výdělek odpovědět
Chceš si vydělat slušnou částku přes internet?
http://en.20dollars2surf.com/?ref=596626
Stačí tady zadat svůj email, zaregistrovat, nainstalovat jeden program který spustíte, a necháte na svém monitoru běžet banner ( Ten můžeš zmenšit tím, že dáš pravým na ikonku a vlastnosti, a zobrazit v minimalizovaném okně.) Tím vyděláváš peníze.... A mnohem víc si vyděláš když pozveš své kamarády a známé. Fakt skvělý způsob. A čím více lidí pozveš, tím větší je výdělek. Mnou OVĚŘENO.
Kdyžtak mi můžete napsat na skype komanc01. Opravdu to funguje, jako jedno z mála způsobů jak si vydělat. OPRAVDU
8. 8. 2012 20:34:54
[24] (Petra (petrana.s(at)seznam.cz))
peníze za čtení reklam odpovědět
Já si přivydělávám za čtení reklam, i když to jde pomalu, tak přeci jenom penízky naskakují. Odkaz je zde:
http://www.ermail.cz/link/aJlX7m7JTTlAaCCNjaT2amjXCmNlmVmJ

nebo zde:
www.zumail.cz/jsemzuu/3c133f87e684249b

Za jednu přečtenou reklamu máme od 50 haleřů až 3 Kč.
10. 8. 2012 12:35:47
[25] (xghfh)
Goldenbiz odpovědět
Nakupujte výhodně zboží denní spotřeby z pohodlí domova a vydělávejte slušné peníze.Žádné poplatky a žádný prodej. Opravdu to funguje! Koukněte na video! http://www.goldenbiz.eu/index.php?ido2=128474
13. 8. 2012 12:53:31
[26] (Lukáš Nový (shopmy(at)seznam.cz))
Peníze za klikání  odpovědět
Vydělejte si peníze pouze za klikání na reklamy
Až 2500 Kč denně !!!!!!!!
Sám mám odzkoušeno a na 100 % funkční
Registruj se na ---

http://dollarsincome.com/-141872.htm
http://dollarsincome.com/-141872.htm
28. 8. 2012 12:50:23
[27] (Marowian (lukaspenize(at)atlas.cz)) www
peníze ověřené odpovědět
www.cashdokapsy.webnode.cz www.cashdokapsy.webnode.cz
Nová webová stránka, kde najdete 100% ověřené projekty. Bez investic i s investicemi, Většina projektů má
podpůrné facebookové skupiny kde si vše můžete ověřit, dozvědět se novinky, a popovídat si s příjemnými lidmi.
Najdete zde i Projekty které se chystají ke spuštění či které jsou právě spuštěné. Bývalý členové zeekrewards
pak ocení nově vznikajicí projekty podobné právě zeeku. Tak neztrácejte čas a pojďte vydělávat s námi.
www.cashdokapsy.webnode.cz www.cashdokapsy.webnode.cz
13. 9. 2012 1:54:05
[28] (Pirin (pirin(at)atlas.cz)) www
Peníze na netu odpovědět
aneb Jak zviditelnit svůj web a vydělat peníze na internetu. Než si peníze vypůjčovat, radši se je pokuste vydělávat nebo ušetřit. Není to snadné, ale jde to...

http://www.pernica.biz/penize_na_netu.htm
19. 9. 2012 17:34:06
[29] (nikola (nikola.risplerova(at)seznam.cz))
výdělek odpovědět
www.revolucni-sporeni.cz/123AB
tento odkaz je celkem dobrým výdělkem postačujicí ze začátku alespon na dovču:-)
16. 10. 2012 22:51:34
[30] (Monika)
http://www.anno1777.com/index.php?i=346068 odpovědět
http://www.anno1777.com/index.php?i=346068
tady je odkaz na stranku kde si muzete vydelat penize pomoci online hry
17. 10. 2012 1:25:02
[31] (petr)
VYDĚLEK  odpovědět
http://www.tenisak2.cz/vydelek-/

Zde najdete paradní zpusob vydělku a ušetření !!!
17. 10. 2012 15:11:01
[32] (Ivan (ivanpec(at)email.cz))
OPRAVDOVÝ USPĚCJ odpovědět
Chceš si jednoduše přivydělat z pohodlí svého domova,použijte tento odkaz,ddopravdy to funguje www.revolucni-prijem.cz1C5E07
23. 10. 2012 0:52:39
[33] (megan (jhgf(at)seznam.cz)) www
vydělejte si bez klikání odpovědět
Ahoj na internetu jsem hledala něco jak si vydělat doma i kdyby to mělo bejt jen pár stovek. A ejhle narazila jsem na slušnou věc nainstalujete si lištu do pc a stačí trávit pár hodin denně na internetu a peníze se načítají samy. Přes lištu kterou si nainstalujete projde až 100 reklam za hodinu. Takže žádné klikání a podobné věci. Stačí být jen na internetu, vše je bez poplatků takže za zkoušku nic nedáte, zrušit se to dá vždycky :). A záleží jen ná Vás kolik si budete chtít vydělat, pokud trávíte hodně času doma stačí zapnout pc najet na libovolnou internetovou stránku a jít koukat na tv nebo vařit :D. A vydělává to víc než jen pár stovek měsíčně. Doporučuji zkuste to :) http://www.revolucnireklama.cz/index.php?ido2=6626
29. 10. 2012 22:07:45
[34] (Jan Habarta (forwork.trade(at)email.cz)) www
Tohle opravdu funguje odpovědět
Dobrý den,
zkoušel jsem toho hodně,ale většina jsou podvody. Věnuji se reklamě a internetu hodně dlouho a jediné,co vím,že opravdu funguje je eRmail. Čtete emaily,ktré Vám zasílají nebo vyplňujete dotazníky. Tady máte odkaz pro případnou registraci http://www.ermail.cz/link/AAjleTmccVANX2Tjm2JlJJY7aN7T7la2 . Za registraci hned dostanete 100 kč.
19. 11. 2012 23:44:24
[35] (fraj)
peníze odpovědět
Ahoj zajímá tě jak udělat aby jsi měl/a pasivní příjem z pohodlí domova? Mám pro vás 2 typy.

1. http://www.ecash.cz/index.php?ido2=6469

2. http://www.revolucnireklama.cz/index.php?ido2=19902

Nemusíš nic platit , registrace trvá pouhé 2 minuty , nemůžeš prodělat můžeš pouze vydělat řid svůj osud ;)
17. 12. 2012 12:27:42
[36] (ondra (louconaukro(at)seznam.cz))
Vše na jednom místě odpovědět
Zkuste tuto stránku, je tu hned několik způsobů, já na ní narazil náhodou a opravdu doporučuji :) http://www.facebook.com/pages/Vyd%C4%9Bl%C3%A1vejte-na-internetu/108341956001358?ref=hl nejlepší je ale podle mě toto: http://en.20dollars2surf.com/?ref=661135 stačí se registrovat, a potom už jen mít na monitoru otevřený malý banner a získat si lodi pod sebe a můžete mít i několik tisíc měsíčně :) neklikáte, žádný spam nic, jen ten banner
19. 1. 2013 1:28:45
[37] (igor24) www
Registrujte se odpovědět
Ahoj každý kdo chce vydělat podte sem http://www.netclick.jecool.net/register.php?ref=57 - dá se tu celkem dobře vydělat nebo propagovat web navíc soutěž o peníze banery a další ceny. Start bonus několikset zobrazení vašeho webu zdarma - pro prvních 5000 uživatelů tak pospěšte
28. 1. 2013 5:03:15
[38] (Tom (jura.to(at)seznam.cz))
revol odpovědět


http://www.revolucnireklama.cz/
index.php?ido2= 28596

O všechno se postará reklamní lišta, kterou si jednoduše nainstalujete do Vašeho prohlížeče a po celou dobu Vaši aktivity na internetu budete vydělávat! Za hodinu se na reklamní liště protočí až 100 firemních reklam a proto dokáže generovat velice zajímavé zisky.
15. 3. 2013 13:16:35
[39] (petr (petrhejnar(at)seznam.cz)) www
klikny ktere plati už roky odpovědět
mrkněte na web tam se dozvíte o klikačkach které jsou prověřené už roky a vypláci. http://ptc-penize.webnode.cz
24. 3. 2013 2:02:01
[40] (BUXBIZNAZ-UPLNĚ NOVÁ KLIKAČKA (jura.to(at)seznam.cz)) www
BUXBIZNAZ-UPLNĚ NOVÁ KLIKAČKA odpovědět
Buxbiznaz-uplně nová klikačka


Potřebujete peníze, pátráte po příležitosti bez vstupních poplatků? Chcete si vylepšit svou platební bilanci a nedaří se Vám najít to pravé? Nabízím Vám časově nenáročnou činnost( max.10 min denně), kterou můžete úspěšně provádět z domova pomocí počítače a internetu. Žádné poplatky, vše naprosto zdarma a výdělky opravdu zajímavé a navíc při troše šikovnosti docela rychlé!

Jedna se o uplně novou klikačku buxbiznaz

Prvních 10 000 členu dostane premium zdarma
Zatím je zaregistrováno 8000 lidí

Počet denně reklam kolem 60+

Registrace: Pomocí Linku

http://www.buxbiznaz.com/?ref=tomik52712

Děkuju všem, kdo se registruje pomoci tohohle Linku
26. 3. 2013 23:47:36
[41] (Clix (Monika1.0(at)seznam.cz))
Klikačky na kterých se dá opravdu přivydělat odpovědět
Clixbom
neuvěřitelná česká klikačka za 2 min jsem vydělal 2$
Jedná se o českou klikačku ClixBom

vydělát si můžete okamžitě po registraci pomocí svého blogu 0.5$ na facebooku 0.2 $ atd, každý den spoustu nových nabídek

Za 1 klik na reklamu získate penize a 2body
100 bodu = 0.1$
O body můžete hrát ve hře Panna/orel, hra až o 1000 bodů

vydělek je možný i sledováním videj

info:

-0.1$ za klik
- Až 0.05$ za klik refa
- Hra Panna / Orel
- Boom Grid a vyhra až $5!
- Bodový systém - za každý klik i jiné aktivity body, které lze přeměnit na peníze nebo lepší členství
- soutěže
- Platby za registraci až 1$
- Vydělávejte sledováním videí
- klikačka je kompletně v češtině
-po vydělku 1 $ můžete koupit 5 referaly,kteří vydělávájí za vás

Registrace:

http://www.clixboom.com/?ref=Tomik52712Děkuju všem, kdo se registruje pomoci tohohle Link
BUXBIZNAZ
Buxbiznaz-na této klikačce jsem za 2 dny vydělal 2$

Jedna se o uplně novou klikačku
Počet denně reklam kolem 60+
můžete si zakoupit až 8 urovní upgradu
-0.1$ za klik
- Až 0.05$ za klik refa

Registrace: Pomocí Linku

http://www.buxbiznaz.com/?ref=tomik52712

Děkuju všem, kdo se registruje pomoci tohohle Linku
8. 4. 2013 12:52:38
[42] (Neo (Monika1.0(at)seznam.cz)) www
NeoBux odpovědět
NeoBux

http://www.neobux.com/m/v/?rh=546F6D696B3532373132

Potřebujete peníze, pátráte po příležitosti bez vstupních poplatků? Chcete si vylepšit svou platební bilanci a nedaří se Vám najít to pravé? Nabízím Vám časově nenáročnou činnost( max.10 min denně), kterou můžete úspěšně provádět z domova pomocí počítače a internetu. Žádné poplatky, vše naprosto zdarma a výdělky opravdu zajímavé
Tato klikačka funguje už od roku 2008

Info:
peněženka: Alertpay,payza
výplatní minimum: 2$
platba za klik: 0,01$ (premium: 0,02$)
odkazů/reklam: 10-15
referral: 100%
vyřízení platby: Instant payout (do 10 sekund máte peníze na účtě)
stav: vyplácí už od roku 2008

http://www.neobux.com/m/v/?rh=546F6D696B3532373132

děkuju všem, co se registrují pomocí tohohle odkazu
24. 4. 2013 22:24:24
[43] (nikke (Mited(at)seznam.cz)) www
Re: NeoBux odpovědět
[44] Na tomto webu naleznete také pár dobrých tipů jak vydělat peníze - http://jak-vydelat-penize.org/
22. 5. 2013 19:24:09
[44] (Domča (Norny(at)seznam.cz))
Výdělek odpovědět
Zkuste toto http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=165424 doporučuji. Stačí vám pár minut denně a máte pár penízků navíc :) :)
23. 5. 2013 1:26:57
[45] (sara (Monika1.0(at)seznam.cz)) www
Myrightbux odpovědět
Potřebujete peníze, pátráte po příležitosti bez vstupních poplatků? Chcete si vylepšit svou platební bilanci a nedaří se Vám najít to pravé? Nabízím Vám časově nenáročnou činnost( max.10 min denně), kterou můžete úspěšně provádět z domova pomocí počítače a internetu. Žádné poplatky, vše naprosto zdarma a výdělky opravdu zajímavé a navíc při troše šikovnosti docela rychlé


Jedna se o klikačku Myrighbux


http://myrightbux.com/?ref=Tomik52712

určitě se ptáte, čím je tato klikačka zajímavá, od ostatních ?

1) Jde hlavně o její referral systém, který se skládá z 10 úrovní referralů
2) Jde vydělávat až 6 různými způsoby
3) Referalové se dají koupit za 0.6$
4) Jdou zakoupit pozice, které se po 30 dnech zhodnotí


Registrace:


http://myrightbux.com/?ref=Tomik52712


Všem děkuji, kteří se registrují pomocí tohoto linku.
25. 5. 2013 8:24:16
[46] (Domča)
Výdělek odpovědět
http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=165424 můžu doporučit. :) Stačí vám pár minut denně a penízky se jen hrnou. :)
28. 5. 2013 15:23:05
[47] (Filip (filip350(at)seznam.cz))
rada ...  odpovědět
no pokud máte cca 20000kč + navíc a nechcete to mít v bance kde to stejně nevyděláva prakticky nic,spíše to stagnuje tak vám doporučuji na stránkách https://www.bankerat.cz/?referent=23717 dělat věřitele , zaregistrujete se a poté nabýzíte pujčky ve formě aukce. Majitelé stránek vám zajistí případnou exekuci, ale vezmou si 1% toho co si vy vyděláte... a i pro ty lidi je to lepší než si půjčit v bance ....
31. 5. 2013 16:41:28
[48] (Domča)
Výdělek odpovědět
http://www.joinsomethingnew.com/cs/Norny doporučuji...
12. 8. 2013 9:34:30
[49] (Jakub Kobilitz (jakub.kob(at)seznam.cz))
100% vydělávání přes internet odpovědět
Skvěle vypadající společnost, která nabízí bezkonkurenční podmínky:

- 100% provize - provize z osobně doporučených máte už napořád - je to absolutně bez rizika - pokud nevyděláte, dostanete všechny své peníze zpět (investice bez rizika) - za $1 si můžete všechno vyzkoušet a prohlédnout (na 7 dní) - skvělé a vysoce žádané produkty (autoresponder, video email, webová konference, blog a další..) Osobně mě tato firma hodně oslovila, jelikož jejich produkty jsou opravdu kvalitní a mají bezkonkurenční podmínky. Navíc kamarád pod kterým jsem zapsán já vytvořil pro tuto společnost automatický systém, který udělá všechnu práci se získáváním lidí za Vás. Pro lidi v česku a na Slovensku je tu něco takového poprvé. JEDNÁ SE O BEZRIZIKOVÉ VYDĚLÁVÁNÍ PŘES INTERNET ! Kdo by se chtěl dozvědět víc můžete mě kontaktovat na emailu jakub.kob@seznam.cz nebo na facebooku Jakub Kobilitz . Hezký den :)
22. 8. 2013 14:17:30
[50] (Karel (bbrzozowskaagnieszka(at)gmail.com))
privydelek odpovědět
Ahoj,
Mohu doporučit tyto stránky https://teleoperator.com/cs/provize
Za prvé, nízká bariéra vstupu, za druhé, kdýž se zapojite do systému se stáváte jedním z prvních, takže máte šanci být "nahoře", za třetí je společnost, která má zastoupení v České republice, takže se můžete někoho poradit jak využít systém pro výdělek.
27. 8. 2013 19:56:23
[51] (duga.cz (duga(at)seznam.cz)) www
souhlas odpovědět
naprosto souhlasím. já když jsem začínal taky jsem z toho nic neuměl - frčím na "webnodu" a webů i domén jsem prodal už docela dost i bez programování :)
28. 8. 2013 22:23:36
[52] (Lukáš (chovaneclukas001(at)seznam.cz)) www
Vydělávání konečně ONLINE ! odpovědět
Ahoj !

Chceš si vydělat ONLINE?
Jestli ano dej, mi chvilku Jedná se o firmu sídlící v Texasu, která se zabývá internetovým marketingem. Jedná se o firmu Pure Leverage. Je to úplná novinka v České republice.Bojíte se podvodu ? Zde nic takového nehrozí, protože firma, která to celé zprostředokovává nabízí 30 DNÍ NA VRÁCENÍ VAŠICH PENĚZ. Tudíž když se vám nebude dařit, jednoduše zažádáte o vrácení vašich peněz a všechno budete mít zpět. Vše ostatní, jak vydělávat, získávat nové členy je vysvětleno ve videu po kliknutí na odkaz pod tímto textem. Pokud by se ti něco nezdálo, kontaktuj mě, rád ti ze vším pomůžu. Přeji hezký den.
ZDE se dozvíš vše potřebné, k tomu, aby si učinil první krok k vydělávání ONLINE !!!!
|
http://rechov.ic.cz/
_______________________
https://www.facebook.com/pages/EZ-Money/152748804933109?ref=hl
25. 9. 2013 16:04:21
[53] (Rovík (interstranky(at)seznam.cz))
Nový způsob výdělku odpovědět
Doporučit to mohu těm, kteří mají často a dlouho zapnuté PC
Můžete prodat 10% výkonu svého pc, který firma využije na složité výpočty za které zase zaplatí jí. Výdělek je 1 USD za den (19-20 Kč). Stačí se zaregistrovat zde: http://api.coingeneration.com/auth/new/503569/ ověřit si svůj účet pomocí mobilu a emailu, stáhnout program, který provádí výpočty.
Lze zde také dokoupit tzv. "vlákna" kde za každe vlákno máte 1 USD navíc.
Vyplácí se zde přes internetové peněženky přes které si přepošlete peníze na účet..
Peníze vám vyplatí pokaždé a tento systém běží už přes rok takže se nemusíte bát narozdíl od tzv. "klikaček"
kde vám na 80% nevyplatí nic. :)
16. 3. 2015 15:49:12
[54] (Tomas (tcin12345(at)gmail.com))
super web odpovědět
http://payripo.com/?share=200345
24. 4. 2015 11:25:10
[55] (josefn5a7 (josefn57(at)gmail.cz))
Vydelek odpovědět
Ahoj, pokud by někdo měl zájem si přivydělat pro začátek nějakou tu korunu, tak mohu doporučit stránku http://rozcestnik.yolasite.com... ,která se teprve rozjíždí, ale už teď mohu říct s nadšením, že mi něco přinesla.
28. 5. 2015 1:31:35
[56] (Penízky) www
Další vydÉlky odpovědět
Vydelků je celá řada, stačí hledat
9. 6. 2015 14:19:48
[57] (Oliver (oldistw(at)seznam.cz))
Doporučuji odpovědět
http://www.linxpays.com/?ref=oldistw
Registrujte se a začněte vydělávat na této klikačce. Je to jednoduché a hlavně ověřené!
31. 7. 2015 12:15:58
[58] (Jiří (jiriprochazka1(at)atlas.cz)) www
Nový způsob vydělávání peněz odpovědět
Pokud hledáte nějaký způsob, jak si vydělat peníze, můžete vyzkoušet binární opce. Jedná se o skvělý finanční nástroj, pomocí kterého se dají vydělat celkem slušné peníze. Musíte tomu věnovat ale dostatek času a pečlivě studovat. Pokud byste nevěděli, co to jsou binární opce. Tak zde se to dozvíte. http://opcebinarni.com/co-jsou-to-binarni-opce/
14. 9. 2017 11:31:21
[59] (Pastor Osas Ben (pastorosasben(at)outlook.com))
Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci! odpovědět
Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci!
Jste v současné situaci v potížích nebo vás hrozí v potížích?
Tímto způsobem vám dáváme možnost vyvíjet nový vývoj.
Jako bohatá osoba cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží, aby jim poskytli šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a od té doby, co vláda selže, bude muset pocházet od ostatních.
Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou.
Žádné překvapení, žádné další náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného.
Už nečekejte a komentujte tento příspěvek. Uveďte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na pastorosasben@outlook.com

5. 10. 2017 22:27:02
[60] (Pastor Williams (pastorwilliams1211(at)gmail.com))
pujcky odpovědět
Potřebujete půjčku? Vydáváme renomované úvěry jednotlivcům, společnostem a investorům. Poskytujeme půjčky na nákup automobilů, půjčky na auta, osobní půjčky, vánoční půjčky, podnikatelské půjčky, půjčky na vzdělávání, konsolidaci dluhů, ETC při 2% úrokových sazbách. Finance a poradenství. Žádné ověření příjmů. Nepotřebujete kreditní skóre. Velmi příznivé úrokové sazby. Kontaktovat Heinrich Jesse E-mailová adresa: pastorwilliams1211@gmail.com