Poznámka: články jsou již mnoho let staré, doba se posunula, mnoho věcí v nich doporučovaných je již dnes překonané - berte s rezervou!


AeroSnap jako ve Windows 7 pro Windows Vista

Zatím jsem ještě Windows 7 nenainstaloval, i když se na to chystám. Jedna z nových featurek se mi ale moc líbí a to AeroSnap. Tu si navíc můžete užívat i s Windows Vista, jen si ji musíte nainstalovat zvlášť.

Pokud jste ještě žádné demo Windows 7 neviděli (to bych se ale divil, jakoby se snad ani nepsalo o ničem jiném), tak AeroSnap je featurka, která vám pomáhá se správou oken - jednoduše, když přetáhnete okno k hornímu okraji, roztáhne se přes celou obrzovku, když ho přetáhnete k levému nebo pravému, roztáhne se na půl obrazovky. Umí to ještě další věci (např. můžete hýbat i s maximalizovaným oknem, což ve starších Windows nevým proč nejde), zatřepáním jedním oknem minimalizujete všechna ostatní okna a asi ještě něco.

Onu základní funkci AeroSnapu - totiž dokování oken - si můžete doinstalovat i do Vist - stačí si stáhnout prográmek odsud ze stránek AeroSnap (Beta).

Click here to view AeroSnap Website

Můžete  se podívat i na demo video tohoto prográmku:

Co vy a Windows 7
4
 
21
 
20
 
26
 
3
 
 
Vložit komentář:
 

  

 

Nepoužívejte žádné html ani texy značky, odřádkování se zachová. Pokud uvádíte zdrojový kód, můžete ho vložit mezi značky
<syntax jazyk="PHP">...</syntax>,
bude potom zformátován. Jako atribut můžete uvést PHP, C#, HTML, CSS a mnoho dalších.


opiste cislo Opište číslo: