Poznámka: články jsou již mnoho let staré, doba se posunula, mnoho věcí v nich doporučovaných je již dnes překonané - berte s rezervou!


Novinky na Trupíkově weBlogu

Pokud na Trupíkův weBog nekoukáte poprvé, nemohli jste si nevšimnout zásadních změn. Asi nejvýraznější změnou je celkový redesign blogu, tedy jak nový vzhled, tak několik změn v uspořádání. Starý design (a sloužil dobře, přes dva roky!) byl trošičku přeplácaný a podle některých lidí nepřehledný. Nový design jsem proto vybíral tak, aby kladl hlavní důraz na textové prvky a nezabíral si bezúčelně příliš prostoru.

Možná jste zanamenali slůvko vybíral - ano, zatímco první design jsem si vytvářel sám v dobách svých internetových začátků, dnes už vím, že designer webových stránek ze mě nebude a tak jsem se místo toho rozhodl použít práci jiných, kteří ji určitě odvedli lépe, než bych to dokázal já.

Rád bych slyšel váš názor na nový design a vůbec novou podobu webu, předem děkuji za komentáře ;-).

Na weBlogu také přibyl dvě nové sekce - Výlety (což je ale spíš tak sekce pro mě a mé kamarády) a především Deskové hry. Deskové hry dlouho můj koníček a protože jsem jich hrál už mnoho, známí mě začali považovat za jakéhosi herního geeka a občas se mě ptají, jestli bych jim nějakou hru nedoporučil. To mě inspirovalo k tomu vložit do webu novou sekci s recenzemi a hodnocením deskových her - a v blízké budoucnosti hodlám sekci Deskové hry co nejvíce rozvíjet, takže sledujte :o). Vánoce se blíží a taková desková hra může být ten pravý vánoční dárek, takže se nechte inspirovat.

Doufám, že zůstanete mými čtenáři i nadále a za sebe doufám, že minulé období autorského sucha (které nepopírám a bylo zapříčiněno mým zakončování bakalářského studia) bude na dlouho poslední.

Jakub Malý (Trupík). 

Ohodnoťte prosím užitečnost článku
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
 
Vložit komentář:
 

  

 

Nepoužívejte žádné html ani texy značky, odřádkování se zachová. Pokud uvádíte zdrojový kód, můžete ho vložit mezi značky
<syntax jazyk="PHP">...</syntax>,
bude potom zformátován. Jako atribut můžete uvést PHP, C#, HTML, CSS a mnoho dalších.


opiste cislo Opište číslo: