Poznámka: články jsou již mnoho let staré, doba se posunula, mnoho věcí v nich doporučovaných je již dnes překonané - berte s rezervou!


Chcete vidět ducha? (nic pro sraby a osoby se slabším srdcem!)

Je těžké napsat perex pro tenhle článek. Bylo by totiž hloupé všechno vyzradit. Takže nejdříve se podívejte na tenhle web, pořádně si ho prohlédněte a potom si pusťte video, které je tam odkazované (nebojte se, nic se nestane vám ani vašemu kompíku): www.iwanttoseeaghost.com

Dívali jste se pozorně? Doufám, že jo! A jestli ne, tak rozhodně dál nečtěte...

No tak už vám asi budu muset věřit. Velmi působivé, že? To, co vypadá na první pohled jako obyčejný weblog, je ve skutečnosti maskovaná flashová animace.

Celý web je promo k filmu PULSE - horroru o skupině mladých lidí, ke kterým začnou "prosakovat" duchové přes wi-fi. Já vím, zni to jako pěkná ****vina, a asi i bude (hodnocení i recenze film nijak nechválí, na IMDb jen 4/10), ale ten web zkrátka za pozornost stojí, už dlouho jsem se takhle nevylekal:o)

Jinak můžete použít službu webu "Scare Your Friends" a vložit vlastní fotku, nahrávku nebo video do systému a pak odeslat známým upravený odkaz (je dobré se na fotce tvářit dostatečně vyděšeně... ) - systém vás pak trošku zabuduje do animace. Bohužel ale kvůli tomu, že je web v angličtině, nebudou vaši známí asi dostatečně polekaní. Po dohrání animace můžete na webu skouknout taky opravdový trailer k filmu, který je ale španělsky a tomu já nerozumím ani slovo, takže tady je anglický trailer.

Co říkate na ten nápad?
0
 
14
 
7
 
5
 
11
 
 
Vložit komentář:
 

  

 

Nepoužívejte žádné html ani texy značky, odřádkování se zachová. Pokud uvádíte zdrojový kód, můžete ho vložit mezi značky
<syntax jazyk="PHP">...</syntax>,
bude potom zformátován. Jako atribut můžete uvést PHP, C#, HTML, CSS a mnoho dalších.


opiste cislo Opište číslo:

 

26. 1. 2007 13:22:07
[1] (Lokutus)
Nene odpovědět
Nelekl jsem se, protože jsem to čekal. :-)